
Қылқаламдар мен шағын-біліктерге арналған кювета, соққыға төзімді пластик, 1.2 л, 220 х 180 х 120 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 220 х 180 х 120 мм және көлемі 1,2 л соққыға төзімді пластиктен жасалған Matrix 81450 кюветасы бояу жұмыстары кезінде бояу щеткалары мен шағын роликтерді бояу және сығу үшін қолданылады. 1,2 литрлік көлемді кювета бояудың мол қорын қамтамасыз етеді, бұл оны толтыру жиілігін азайтады. Артықшылықтары Соққыға төзімді полипропилен кюветаның сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Эргономикалық пішінінің арқасында арықпен биіктікте жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені қолдағы жүктеме біркелкі бөлінеді. Алдыңғы қабырғада шығыршықты сапалы сығуға арналған протектор бар. Арнайы бөлім құралдарды кюветте сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габариттер | |
| Ені | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 128 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.165 кг |
| Тереңдігі | 129 мм |
| Топ | Кюветтер, бояуға арналған шелектер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 814-Кюветы для валиков, ведра и тазы малярные |
| Ұзындығы | 227 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мақсаты | әрлеу жұмыстары үшін |
| Көлем | 1.2 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Түсі | Қызыл |
| Штрих-код | 4606800057914 |
- Бағасы: 298 ₸

