
КШ сылақшы қалақшасы, болат, пластикалық тұтқа Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық тұтқасы бар болат шпатель KSH 86341 құрылыс қоспаларымен жоғары сапалы жұмысты орындауға мүмкіндік береді. Оның көмегімен ерітіндіні беттерге жағу және тегістеу ыңғайлы. Сондай-ақ, өткір жиектің болуына байланысты құралмен ішкі бұрыштарды пішіндеуге болады. Артықшылықтары Кенеп ол жасалған аспаптық болаттың арқасында беріктігімен ерекшеленеді. Тұтқа жоғары жүктеме кезінде де құлап кетпейді, себебі ол дәнекерлеу үшін пышаққа бекітілген. Пластикалық тұтқаның ойықтары бар, сондықтан ол қолыңызда ыңғайлы және сырғып кетпейді. Өлшемі 19 х 32,5 см кенеп қоспаның көп мөлшерімен жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Құралдың салмағы 296 г жеңіл, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 35 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.296 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 862-Қалақшалар,Тегістегіштер,Біріктіруге арналған қалақшалар |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057884 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

