
"Сокол" полиуретанды үккіш, 250 х 250 мм Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Сокол" 86652 полиуретанды үккіш өлшемі 250 х 250 мм — шағын көлемді сылақ жұмыстарын орындауға арналған қосалқы құрылғы. Оған композиция жағылады, содан кейін қабырғаға шпательмен қажетті мөлшерде жағылады. Бұл әдіс ерітіндісі бар ыдысты өзіңізбен бірге алып жүру қажеттілігін жояды.Артықшылықтарыполиуретан, оның көмегімен үккіш жасалған, ылғалды сіңірмейді және тозуға төзімді, сондықтан арматура қайта пайдалануға жарамды.Құрал механикалық және химиялық әсерлерге төтеп бере алады, температураның шектен тыс әсеріне төзімді, сондықтан қарқынды қолданғанда бұзылмайды.Сылақ қалқымасы кеуіп кетпейді, шіруге және коррозияға ұшырамайды, яғни ұзақ уақыт сақтағаннан кейін жұмыс сапасын сақтайды.Эргономикалық дөңгелек қималы тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Құралдың салмағы 234 г құрайды, бұл ұзақ мерзімді пайдалануға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | Полиуретан |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 145 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.234 кг |
| Топ | Шпательдер, тегістегіштер,тегістегіштер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 866-Полиуретанды үккіштер |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | полиуретан |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 250 мм |
| Штрих-код | 4606800049407 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

