
Монтаждық көбікке арналған пистолет, Сибртех пластмасса корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмасса корпусы бар Сибртех 88672 монтаждау көбігіне арналған пистолет жарықтар мен бос орындарды толтыру, жіктерді тығыздау үшін қолданылады. Пластикалық корпусының арқасында тапаншаның салмағы небәрі 167 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу шаршауды тудырмайды. Құрал тұрмыстық жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарықаналдың адаптері пластмассадан жасалған, бұл құралдың конструкциясын жеңілдетеді және шебердің қолындағы жүктемені азайтады.Бөшкенің материалы тот баспайтын болаттан жасалған, ол тапаншаның механикалық төзімділігін қамтамасыз етеді.Бөшке, шар және ине клапандары тот баспайтын болаттан жасалған, сондықтан сумен және монтаж көбікімен жанасқанда құрал тот баспайды.Пистолет тұтқасының беті ойық және алақаннан сырғып кетпейді.Пистолеттің күрделі емес конструкциясының арқасында оны пайдалану арнайы дағдыларды қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 886-Тығыздағыштарды сығуға арналған шприцтер |
| Корпус материалы | Полипропилен |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Оқпан материалы | алюминий |
| Ерекшеліктері | игольчатый клапан |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996130897 |
- Бағасы: 1 579 ₸

