
Сантехникалық зығыр, 100 г Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88899 сантехникалық зығыр, 100 г, бұрандалы қосылыстардың тығыздағышы ретінде қолданылады. Ыстыққа төзімділігінің арқасында ол 160 °C температураға оңай төтеп бере алады, сондықтан бу жүйелері мен жылумен жабдықтауды орнату кезінде пайдалы болады. Зығыр пайдалану кезінде бұзылмайды, соның арқасында ол сенімді тығыздауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жұқа, біркелкі тарақталған зығыр әмбебаптығына байланысты қосылыстардың кез келген түріне жарамды. Экологиялық таза материал аллергия тудырмайды, бактериялардың көбеюіне жол бермейді және шірімейді. Зығыр матаның беріктігі жоғары, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Ылғалданған кезде зығыр ісінеді, сондықтан ол ағып кетуді жабуға қабілетті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Орау | |
| Салмақ | 0.106 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996135380 |
- Бағасы: 479 ₸

