
Қолғаптар Нейлон, 13 класс, түсі зүбәржат, L Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Изумруд түсті 67823 қолғап, 13-сыныпты синтетикалық жіптен тоқылған, өлшемі L, қолды мозолейден, қажалудан, сызаттардан және кесулерден сенімді қорғайды. Жұқа мата саусақтардың жоғары тактильді сезімталдығын қамтамасыз етеді, сондықтан қолғаптар ұсақ заттарды өңдеуге жарамды. Құрылыс, жөндеу, монтаждау жұмыстары кезінде, сондай-ақ тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары Қалың нейлон иірілген жіптен жасалған қолғаптар тозуға және жыртылуға төзімді, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Қолғаптардың материалы тыныс алады, сондықтан қолдар терлемейді. Серпімді манжеттер қолғаптың қолға мықтап бекітілуін қамтамасыз ету үшін білекке мықтап бекітіледі. Қолғаптардың матасы жанасуға жағымды, сондықтан олар жұмыс істеуге ыңғайлы. Қолғаптар жасалатын материал гипоаллергенді, яғни олардағы жұмыс денсаулыққа зиян тигізбейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Нейлон |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 18 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6823-Перчатки "Русский инструмент" 13 класс |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Негіз материалы | синтетикалық жіптер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | L 8 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Зүбәржат |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800055637 |
- Бағасы: 113 ₸

