
Қолғаптар Нейлон, ПВХ нүкте, 13 класс, ақ, L Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Синтетикалық жіптен жасалған ақ қолғаптар 67825, 13 класты тоқылған, өлшемі L, қолды сызаттар мен қажалулардан қорғау үшін қолданылады. Олар құрылыс, жөндеу, бау-бақша және басқа да жұмыстарды жүзеге асыруда таптырмас көмекші болады. Жіңішке синтетикалық жіптерден жасалған тығыз мата саусақтардың жоғары сезімталдығын сақтайды, бұл әсіресе дәл жұмыстарды орындау кезінде маңызды. Артықшылықтары Нейлон жіптері — қолғаптар гипоаллергенді, тозуға төзімділігі жоғары және ауаның өтуіне мүмкіндік береді, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Серпімді манжеттер — қолғаптар білекке мықтап бекітіледі және құлап кетпейді. Бірнеше рет пайдалану — қолғаптарды жууға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 22 г |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6823-Перчатки "Русский инструмент" 13 класс |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Негіз материалы | синтетикалық жіптер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | L 8 |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800055682 |
- Бағасы: 121 ₸

