
Қолғаптар Нейлон, ПВХ нүкте, 13 класс, ақ, XL Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ нүктесі бар 67847 синтетикалық жіптен жасалған ақ қолғаптар, 13 дәрежелі тоқылған, өлшемі XL, қолды сызаттар мен қажалулардан қорғау үшін қолданылады. Олар құрылыс, жөндеу, бау-бақша және басқа да жұмыстарды жүзеге асыруда таптырмас көмекші болады. Жіңішке синтетикалық жіптерден жасалған тығыз мата саусақтардың жоғары сезімталдығын сақтайды, бұл әсіресе дәл жұмыстарды орындау кезінде маңызды. Артықшылықтары Нейлон жіптері — қолғаптар гипоаллергенді, тозуға төзімділігі жоғары және ауаның өтуіне мүмкіндік береді, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Серпімді манжеттер — қолғаптар білекке мықтап бекітіледі және құлап кетпейді. Нүктелі ПВХ-жабын — құралдар қолынан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 24 г |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6823-Перчатки "Русский инструмент" 13 класс |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Негіз материалы | синтетикалық жіптер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XL 8.5 |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800055743 |
- Бағасы: 125 ₸

