
"Универсал" органайзері бар алюминий басқыш, 4 саты, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік бұрышты қималы престелген профильден жасалған берік алюминий жақтау. Тұрақты конструкция және жұмыс жағдайында сенімді бекіту. Ұсақ бөлшектерге арналған бөліктері және екі бұрағышты бекітуге арналған саңылаулары бар ыңғайлы ұйымдастырушы. Күшейтілген артқы және алдыңғы тіректерді бекіту торабы. Жоғары қауіпсіздік доғасы, болат жұмыс алаңы. Сырғуға қарсы ойығы бар биіктікте ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған кең профильді баспалдақтар. Бедерлі беті бар көлемді алаң. Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Болат баспалдақтардан айырмашылығы жеңіл салмақ. Тұрмыста - үйде, бақшада, гаражда, сондай-ақ коммуналдық және құрылыс қызметінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 3.19 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1510 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 440 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1510 х 440 х 90 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 1510 мм |
| Сатылар саны | 4 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс биіктігі | 3 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800057983 |
- Бағасы: 11 606 ₸

