
PH2 x 70 бит жинағы, CrMo болаты, 5 дана. Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех PH2x70 мм арт. 11259 крест тәрізді қашаулар жинағы алтыбұрышты жалғағыш шанағы бар 5 саптаманы қамтиды. Олар бұрағыштар, реверсивті және электрлік бұрағыштар үшін ауыстырылатын жабдық ретінде пайдаланылады. PH2 биттері жиһазды құрастыру, құрылыс, монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде сәйкес өлшемдегі бұрандалар мен өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды монтаждау және бөлшектеу үшін жарамды. Артықшылықтары Қаттылығы 52-56 HRC хром—молибденді болат - тозуға төзімді қорытпаның арқасында биттердің қызмет ету мерзімі ұзарады. Қорғаныс жабыны — құм себу қашаулардың сапасы мен беріктігін арттыруға мүмкіндік береді. Ұзартылған ұзындығы 70 мм — жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. жиынтықта 5 дана — бит ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 163 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 102 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.109 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 199-Биты отверточные,адаптеры Сибртех |
| Қорғаныс жабыны | құммен үрлеу арқылы өңдеу |
| Пәндер саны | 5 |
| Болат маркасы | СмМо |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996121789 |
- Бағасы: 794 ₸

