
Май компрессоры PC 2/50-400, X-Pro, белдік, 10 бар, өнімділігі 400 л/мин, 2,3 кВТ, 220В Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DENZEL маркалы пневматикалық компрессор тұрмыстық мақсаттарда қолданылатын жабдықты, аппаратураны және құралдарды сығылған атмосфералық ауамен қамтамасыз етуге арналған. Компрессорды пайдалану электр энергиясын айтарлықтай үнемдеуге, сондай-ақ жұмыс тиімділігін арттыруға мүмкіндік береді. Компрессор 10 барға дейін сығылған 400 л/мин ауаны шығаруға қабілетті, ол жалпы көлемі 50 л ресиверге айдалады. Аппараттың жұмыс істеуі үшін 220 В айнымалы кернеу және жиілігі 50 Гц қажет. Модель көбінесе ЖҮЗ көлікте, саяжайда немесе қосалқы шаруашылықта қолданылады. Ерекшеліктері Қоректендіру кернеуі 230 Асинхронды бір фазалы қозғалтқышқысымдалған ауаның қысымын бақылауға арналған манометр, параметрлерге байланысты іске қосу/тоқтатуды жүзеге асыратын қысымды реттеушіҚорғаныс клапаныавтоматты іске қосу функциясы ресивердегі қысым 6-дан төмен төмендеген кездекомпрессордың уақытша берілісі тормен жабылғанқарапайым және қозғалыс ыңғайлылығы Артықшылықтары Белдік жетегіжібектертиімді салқындату үшін арнайы қалақшалары барҮлкен салқындатқыш қабырғалары бар шойын цилиндрлерідинамикалық теңдестірілген шойын білігіқызып кетуден қорғауартық жүктемеден қорғаужоғары қысымды сақтандырғыш клапанекі манометржылдам ауа құралын жылдам қосуға арналған қосқыштар (Еуро)Дірілді азайтуға арналған резеңке тіректерқосымша ресиверді қосуға арналған қосқыш Толық ауа компрессоры – 1 дана.Бекіткіші бар доңғалақ – 2 дана.Ауа сүзгісі – 1 дана.Тыныс алғыш – 1 дана.Кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 65 кг |
| Ресивер көлемі | 50 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 680 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 860 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/58094.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74300-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 10 бар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 2.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | манометр, тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 400 л/мин |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршеньді белдік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996127897 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

