
Өсімдіктерге арналған тірек дөңгелек H 90 см, пластмассадан жасалған металл, 4 Палисад сақинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелек тірек Palisad 644025, h 90 см, пластмассадан жасалған металл, 4 сақинасы бар, зауыт тірегі ретінде пайдаланылады. Берік қаңқа бұтақтардың, жемістердің және кірпіктердің салмағынан майыспайды, сондықтан икемді және сынғыш өсімдіктерді қорғауды қамтамасыз етеді. 90 см биіктікке байланысты тірек биік бау-бақша дақылдары үшін оңтайлы болып табылады. Қолдау түтігінің артықшылықтары болаттан жасалған, бұл құрылымның сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Пластикалық өрім құрылымды ылғалдан қорғайды, сондықтан ол коррозияға ұшырамайды және оны жыл бойы пайдалануға болады. Аяқтар арнайы ұштармен жабдықталған, сондықтан олар жерге оңай енеді. Қолдау бөлшектелген және оңай сақтау және тасымалдау үшін жеңіл салмағы 250 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 870 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131566 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

