
Өсімдіктерге арналған тіреуіш дөңгелек, D 21 см, H 45 см, қаптамада 3 дана, металл Палисад пластикасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 21 см және биіктігі 45 см болатын дөңгелек Palisad 644065 зауыт тірегі, 3 дана. қаптамада, учаскеде тәртіпті сақтау үшін қажетті пластмассадан жасалған металл конструкциясы болып табылады. Ол жайылған өсімдіктерді бекіту және пішіндеу үшін қолданылады. Оны әртүрлі ұзындықтарда жерге батыруға болады, сондықтан ол төмен өсетін және биік гүлдер мен бұталарға жарамды. Артықшылықтары Тірек конструкциясы болат құбырлардан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді және өсімдіктердің салмағынан сынбайды. Металл бөлшектер коррозияның пайда болуына жол бермейтін пластикалық өріммен қапталған. Жинақтағы үш тірек шағын бақша учаскесі үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996131603 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

