
Өсімдіктерге арналған тіреуіш дөңгелек, D 28 см, H 45 см, қаптамада 3 дана, металл пластикте Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 28 см және биіктігі 45 см болатын дөңгелек Palisad 644075 зауыт тірегі, 3 дана. қаптамада, учаскеде тәртіпті сақтау үшін қажетті пластмассадан жасалған металл конструкциясы болып табылады. Ол жайылған өсімдіктерді бекіту және пішіндеу үшін қолданылады. Оны әртүрлі ұзындықтарда жерге батыруға болады, сондықтан ол төмен өсетін және биік гүлдер мен бұталарға жарамды. Артықшылықтары Тірек конструкциясы болат құбырлардан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді және өсімдіктердің салмағынан сынбайды. Металл бөлшектер коррозияның пайда болуына жол бермейтін пластикалық өріммен қапталған. Жинақтағы үш тірек шағын бақша учаскесі үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | Өсімдік тірегі |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 455 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996131610 |
- Бағасы: 237 ₸

