
Боялған бамбук тірегі H 40 см, 25 дана, Palisad қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бамбукпен боялған тірек Palisad 644085 биіктігі 40 см, 25 дана. қаптамада, үйде және бақшада гартер өсімдіктері үшін пайдалы. Сабақтары сынғыш дақылдар жемістердің, гүлдердің және жапырақтардың салмағынан зақымдалуы мүмкін, бірақ тіреуішпен олар деформациядан жақсы қорғалған. Артықшылықтары Бұйым бамбуктан — экологиялық таза және берік материалдан жасалған. Тірек боялған, яғни ылғал мен ультракүлгін сәулелердің әсерінен қорықпайды, оны кез келген ауа райында пайдалануға болады. Жинаққа 25 тірек кіреді, бұл көптеген өсімдіктерге жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Бамбук |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.094 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131450 |
- Бағасы: 162 ₸

