
Пластмассадан жасалған бамбук тірегі H 60 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биіктігі 0,6 м Palisad 644115 пластиктен жасалған бамбук тірегі бақшадағы немесе үйдегі өсімдіктердің деформациясын болдырмау үшін қолданылады. Желдің екпінінен және гүлдер мен жемістердің салмағынан бұтақтардың сынуын болдырмайды. Сондай-ақ, оны жылыжайларда альпинистік өсімдіктерді қолдау үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Тірек экологиялық таза және табиғи материалдан — табиғи бамбуктан жасалған, ол беріктігі мен сенімділігімен ерекшеленеді. Пластикалық өрімнің арқасында бұйым атмосфералық әсерден сенімді қорғалған. Сүйір ұшының арқасында тірек жерге көп күш жұмсамай орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 8 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131481 |
- Бағасы: 160 ₸

