
Коковитадан жасалған астары бар аспалы отырғызғыш, конус D 30 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад 69021 конус пішінді коковитадан жасалған астары бар аспалы отырғызғыш, диаметрі 30 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді отырғызу үшін қолданылады. Бұл үйге немесе бақшаға әдемі безендіру болады. Көгалдандырушы үй ішінде де, сыртында да ілу үшін жарамды. Артықшылықтары Болат жақтау мен шынжырлар бояумен қапталған, бұл коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Кәстрөлді бөлек сатып алудың қажеті жоқ, өсімдіктерді кірістірудің өзінде орналастыруға болады. Экологиялық таза коковита ылғалды жақсы сақтайды және тамыр жүйесінің аэрациясын қамтамасыз етеді, бұл өсімдіктердің дұрыс өсуіне ықпал етеді. Көгалдандырушы ілуге ыңғайлы болу үшін ілмекпен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4044996131436 |
- Бағасы: 2 198 ₸

