
Имбусты кілт HEX, 8 мм, 45x, шыңдалған, никель Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Имбус кілті Сибртех 12340, 8 мм, шыңдалған болаттан жасалған 45Х, никельмен қапталған, алтыбұрышты HEX саңылаулары бар бұрандалы бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Жиһазды құрастыру, велосипедтерді жөндеу, пластик терезелер мен балкон есіктерін реттеу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Бұйымның материалы — құралдың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз ететін 45X құрылымдық легирленген болат. Тозуға төзімділігі жоғары — болаттың қаттылығы 45 HRC құрайды. Никельмен қапталған беті коррозияға ұшырамайды, сондықтан кілт ұзақ уақыт қызмет етеді. L-тәрізді пішін шектеулі кеңістікте бекіткіштерге қол жеткізуді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Ұзындығы | 108 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Өлшем | 8 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996127699 |
- Бағасы: 389 ₸

