
Имбус кілті HEX, 9 мм, 45x, шыңдалған, никель Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Имбус кілті Сибртех 12342, 9 мм, шыңдалған болаттан жасалған 45Х, никельмен қапталған, алтыбұрышты HEX саңылаулары бар бұрандалы бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Жиһазды құрастыру, тұрмыстық техниканы, велосипедтерді және автомобильдерді жөндеу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Бұйымның материалы — құралдың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз ететін 45X құрылымдық легирленген болат. Тозуға төзімділігі жоғары — болаттың қаттылығы 45 HRC құрайды. Никельмен қапталған беті коррозияға ұшырамайды, сондықтан кілт ұзақ уақыт қызмет етеді. L-тәрізді пішін шектеулі кеңістікте бекіткіштерге қол жеткізуді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Ключи-шестигранники,Ключи "TORX" |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 112-Ключи-шестигранники |
| Ұзындығы | 115 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Өлшем | 9 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвес |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996127705 |
- Бағасы: 489 ₸

