
Бұрауыштар жинағы, CrV, үш компонентті тұтқалар, Сибртехтің 6 бұйымы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13374 бұрағыштарының жинағы үш компонентті тұтқалары бар CrV болаттан жасалған 6 бұйымды қамтиды, олар күрделі емес жөндеу және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде шеберлерге пайдалы болады. Олардың көмегімен SL және PH профилі бар бұрандалы бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге болады. Бұрауыштардың өзектерінің ұзындығы беттерде және шағын ойықтарда бекіткіштермен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін 75-100 мм құрайды. Артықшылықтары Төзімділік және сенімділік — шыбықтар берік хром-ванадийлі болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 50-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Коррозияға төзімділік — металл бөлшектері хроммен қапталған, ал бұрағыштардың ұштары фосфатталған. Әмбебаптылық — жиынтықта ең көп таралған өлшемдегі бұрағыштар бар: PH0, PH1, PH2, SL3, SL5, SL6. Ықшам сақтау — жинақ ілулі пластик сөреде жеткізіледі, ал тұтқаларда арнайы саңылаулар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 332 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 224 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 32 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.579 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126463 |
- Бағасы: 4 494 ₸

