
Әмбебап бұрағыштар жинағы, CrV, үш компонентті тұтқалар, Сибртехтің 8 бұйымы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13375 әмбебап бұрағыштар жинағы тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған үш бөліктен тұратын тұтқалары бар CrV болаттан жасалған 8 бұйымды қамтиды. Бұрауыштар SL және PH профилі бар стандартты бекіткіштер мен микро бұрандаларды орнатуға/бөлшектеуге арналған. Штангалардың ұзындығы 38-100 мм тар кеңістіктер мен шағын ойықтарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары CrV болаттан жасалған шыбықтар хроммен қапталған, ал ұштары фосфатпен қапталған, сондықтан құралдар коррозияға және деформацияға төзімді. Бұрауыштардың жұмыс бөліктері 50-52 HRC қаттылығына дейін қосымша сөндіруден өтті, бұл жүктемелерге төзімділікті арттырады. Тұтқалар резеңкеленген және ойықтары бар, сондықтан олар қолға сырғып кетпейді. Аспалы пластик карта жинақты жұмыс орнында ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.41 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 8 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126470 |
- Бағасы: 4 602 ₸

