
Бұрауыш аралас SL5/PH1, SL6/PH2 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 13377 екі жақты биттері бар құрама бұрағыш SL5,0/PH1, SL6,0/PH2 саңылаулары бар бекіткіштерді бұрап алуға және алуға мүмкіндік береді. Ол үйде, саяжайда, гаражда ұсақ жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Штанганың ұзындығы 75 мм, сондықтан ол оңай қол жетімді бекіткіштермен және ойықтармен жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған қашаулар беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады. Биттерді 50-52 HRC қаттылығына дейін шынықтыру жүктемелерге төзімділікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Өзек металл бекіткіш шардың арқасында тұтқамен мықтап жалғанады. Эргономикалық тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдардағы шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Пәндер саны | 4 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126494 |
- Бағасы: 1 658 ₸

