
Дәлме-дәл жұмыстарға арналған әмбебап бұрағыштар жинағы, 8 дана, Crv Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған Сибртех 13378 әмбебап бұрағыштар жинағы, 8 дана, дәл жұмыстарды орындау кезінде жартылай кәсіби пайдалануға арналған. Бұрауыштармен SL, PH және TORX типті шағын бұрандаларды орнатуға/бөлшектеуге болады, сондықтан олар шағын тұрмыстық техниканы, электрониканы, балалар ойыншықтарын және басқа құрылғыларды жөндеуге қатысты. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған бұрағыштардың өзектері құралдың осы класының жоғары сапа стандарттарына сәйкес келеді. Бұрауыштардың бұралмалы қақпақтары қолды үнемі жылжытпай-ақ бекіткіштерді жылдам бұрауға мүмкіндік береді. Жинақтағы барлық бұрағыштардың ыңғайлы эргономикалық тұтқалары бар, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Аспалы пластик қорап жинақты ықшам сақтауға және қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 8 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126845 |
- Бағасы: 2 386 ₸

