
Құрама тістеуіктер, 160 мм, Сибртех екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, екі компонентті тұтқалары бар Сибртех 17050 құрама тістеуіктері сымдарды тістеуге және әртүрлі бөлшектерді: бекіткіштерді, штангаларды және т.б. ұстауға арналған. Олар монтаждаушылар мен слесарларға жабдықты орнату, сантехниканы жөндеу және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарытақырып 45 сапалы болаттан жасалған, соның арқасында ол беріктік пен сенімділікпен ерекшеленеді.Жұмыс бөлігі жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі, маймен қапталады және қаттылықты арттыру және коррозияны болдырмау үшін тегістеледі.Тіректері бар екі компонентті тұтқалар жұмысқа ыңғайлы және тістеуіктердің қолдан сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.263 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 170-Плоскогубцы |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131702 |
- Бағасы: 1 415 ₸

