
Бүйір кескіштер, 160 мм, Сибртех екі компонентті тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар Sibrtech 17521, 160 мм бүйірлік кескіштер монтаждау және монтаждау жұмыстарында сымдарды, штангаларды және пластмасса шыбықтарды және басқа материалдарды кесу үшін қолданылады. Олар үйде де, гаражда да, құрылыс алаңында да, шеберханаларда да жұмыс істеуге жарамды. Артықшылықтары 45 легирленген болаттан жасалған жұмыс бөлшектері индукциялық сөндіруден және тегістеуден өтті, бұл олардың сапасын, беріктігін және қаттылығын арттырды. ПВХ—дан жасалған екі компонентті тұтқалар жұмысқа ыңғайлылықты қамтамасыз етеді - олар сырғып кетпейді және қолдардағы жүктемені азайтады. Тұтқалардағы кең шектеуші құлақшалар бүйірлік кескіштерді пайдаланған кезде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді — қол металл бөлшектерге секірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 236 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 61 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131764 |
- Бағасы: 1 258 ₸

