
Алюминий деңгейі, 800 мм, профиль 1.6 мм, фрезерленген, соққыға төзімді тығындар, 3 Барс көзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фрезерленген алюминий деңгейі Барс 34424 ұзындығы 800 мм, профилі 1,6 мм және соққыға төзімді тығындары бар, тік, көлденең беттерді және көлбеу беттердің 45 градус бұрышқа сәйкестігін тексеруге мүмкіндік беретін 3 көзбен жабдықталған. Құрал құрылыс және жөндеу жұмыстарының дәлдігін арттырады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарықұрал жеңіл және берік алюминий профилінен жасалған (6063 маркасы).Жұмыстың жоғары дәлдігіне фрезерленген жұмыс бөлігінің және ампулаларды орнату кезінде қосарланған бақылаудың арқасында қол жеткізіледі.Табанның V-тәрізді пішіні сантехникалық жұмыстарды орындау кезінде құралды құбырларға бекіту мүмкіндігін қамтамасыз етеді.Деңгей тозуға төзімді термопластикалық резеңкеден (TPR) жасалған тығындардың арқасында төмен биіктіктен құлауға төтеп бере алады.Құрылыс деңгейін ілгекте сақтау ыңғайлы, себебі бүйір бөліктерінде тесіктер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.509 кг |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 344-Алюминий деңгейлері,3 көз,фрезерленген, күшейтілген |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996126876 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

