
Ұзын тістеуіктер түзу, 180 мм, Сибртехтің екі компонентті тұтқалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 17105 тік ұзын тістеуіктері, екі компонентті тұтқалары бар, 180 мм, ұсақ бөлшектер мен сымдарды ұстауға, сымдарды тістеуге арналған. Ұзартылған, тар еріндердің арқасында олар қол жетпейтін жерлерде манипуляциялар жасау үшін пайдалы болады. Ұзын тістеуіктер сантехникада, жөндеу жұмыстарында қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарықайшылар сым мен шағын қималы сымдарды жылдам тістеуге мүмкіндік береді.Жұмыс бөліктері индукциялық токтармен шыңдалған 45 болаттан жасалған, сондықтан олар өте берік және берік.Ұзын тістеуіктер арнайы тіректері бар пластикалық екі компонентті тұтқалардың арқасында ыңғайлы және қауіпсіз жұмыс істейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.217 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131740 |
- Бағасы: 1 312 ₸

