
Алюминий деңгейі, екі тұтқалы, 600 мм, профиль 1,6 мм, фрезерлер, соққыға төзімді тығындар, 3 Барс көзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 600 мм, профилі 1,6 мм, соққыға төзімді тығындары және 3 тесігі бар фрезерленген алюминийден жасалған екі тұтқалы Барс 34350 деңгейі көлденең және тік жазықтықтарға және 45 градус бұрышқа қатысты ауытқуларды анықтау үшін қолданылады. Құрал кәсіби шеберлерге құрылыста жұмыс істегенде, жөндеу және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарысуға төзімді алюминий профилі қарқынды пайдалануға арналған.TPR-материалдан (термопластикалық резеңкеден) жасалған бітеуіштер ампулалар мен корпустарды қорғауға қызмет етеді, оларға соққыға төзімділік береді.Деңгейдің жоғары дәлдігіне фрезерленген негіз және саңылауларды орнату кезінде қосарлы бақылау арқылы қол жеткізіледі.Құралды ыңғайлы ұстау үшін корпуста тұтқалар қарастырылған.Шеткі жақтарында аспапты аспалы сақтауға арналған тесіктер бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 343-Соққыға төзімді тығындармен және тұтқалармен күшейтілген деңгейлер |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | резиновые заглушки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996126937 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

