
Соққылы бұрауыш, SL5 x 75 мм, екі компонентті тұтқа, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық соққы драйвері 19114, SL5 x 75 мм, екі компонентті тұтқасы бар, CrV болаттан жасалған, бекіткіштерді орнату үшін, сондай-ақ тот басқан немесе керілген бұрандалы қосылыстарды бөлшектеу үшін қолданылады. Ойық. Тұтқадағы металл артқы қақпақ балғамен немесе балғамен бірге жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кәсіби бұрағыш құрылыс алаңында, шеберханада, гаражда пайдалы болады, ал үйде де пайдалы болады. Ұзындығы 75 мм өзек ойықтардағы бекіткіштермен жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — өзек хром-ванадийлі болаттан жасалған және қаттылықты арттыру үшін шыңдалған. Күшейтілген алтыбұрышты сырық — мұндай құрылымдық ерекшелік соққы жүктемелеріне жоғары төзімділікті қамтамасыз етеді. Сенімділік — өзек тұтқа арқылы өтеді. Фосфатталған өзек ұшы — сплайн коррозиядан қорғалған және бекіткіштің басына жақсырақ ұстауды қамтамасыз етеді. Құралды мықтап ұстау — екі бөліктен тұратын тұтқаның бұрағыштың сырғып кетуіне жол бермейтін құлақшалары бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.117 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 191-Соққылы бұрағыштар |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ұштықтың түрі | SL5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996128337 |
- Бағасы: 561 ₸

