
Соққылы бұрауыш, PH1 x 75 мм, екі компонентті тұтқа, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Матрицалық соққы драйвері 19118, PH1 x 75 мм, екі бөліктен тұратын тұтқасы бар, CrV болаттан жасалған, балғамен немесе балғамен жұмыс істеуге арналған металл төсенішпен жабдықталған. Тот басқан немесе керілген бекіткіштерді бөлшектеуге оңтайлы Phillips типті бекіткіштерді орнатуға және алуға арналған. Кәсіби деңгейдегі бұрағыш құрылыс алаңында, шеберханада, гаражда, үйде таптырмас көмекші болады. Ұзындығы 75 мм өзек бетінде және ойықтарда бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шыңдалған хром-ванадийлі болаттан жасалған өзек жоғары беріктік пен беріктікке ие. Арматураланған алтыбұрышты сырық соққыға төзімді. Бұрауышта бүкіл тұтқа арқылы өтетін штанга бар, бұл оның сенімділігін арттырады. Фосфатталған өзек ұшы коррозиядан қорғалған және бекіткіштің басына жақсырақ тартуды қамтамасыз етеді. Арнайы құлақшалары бар екі компонентті тұтқа қолға сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.117 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 191-Соққылы бұрағыштар |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ұштықтың түрі | PH1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996128375 |
- Бағасы: 625 ₸

