
Соқпалы бұрағыштар жинағы 6 дана, PH1 x 75, PH2 x 100, PH3 x 150, SL5 x 75, SL6 x 100, SL8 x 150, CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған Matrix 19120 жинағы PH1x75, PH2x100, PH3x150, SL5x75, SL6x100, SL8x150 стандартты өлшемдегі 6 соққы драйверінен тұрады. Бұрандалы бекіткіштермен жұмыс істеуге, соның ішінде тартылған немесе тот басқан қосылыстарды бөлшектеуге арналған. Әрбір бұрауышта балғамен немесе балғамен соғуға төтеп бере алатын металл артқы жағы бар. Жинақ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады және жабдықты немесе автотехниканы жөндеу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Алты қырлы пішінді арматураланған штангалар тұтқалар арқылы өтеді, бұл құралдардың соққыға төзімділігін арттырады. Штангалардың материалы — бұрағыштардың беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз ететін жоғары сапалы хром-ванадий тобындағы болат. Кеңестер фосфатталған және коррозиядан қорғалған, бұл құралдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бедерлі аймақтары бар екі компонентті тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылық пен қауіпсіздікті арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.921 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 191-Соққылы бұрағыштар |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996128399 |
- Бағасы: 5 050 ₸

