
Соқпалы бұрағыштар жинағы 2 дана, PH2 x 100, SL6 x 100 CrV Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған Matrix 19121 соққылы бұрағыш жинағы PH2x100, SL6x100 2 құралдан тұрады және бұрандалы бекіткіштерді бұрап, бұрап алуға арналған. Әрбір бұрауыштың металл артқы жағы балғамен немесе балғамен соғуға төтеп бере алады, сондықтан бұрауыштарды шамадан тыс тартылған немесе кептеліп қалған бекіткіштерді алу үшін пайдалануға болады. Жинақ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады және күнделікті өмірде де пайдалы болады. Бұрауыштың артықшылықтары соққыға төзімділігін арттырды, өйткені олардың алты қырлы пішінді арматураланған өзектері бар. Штангалар жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені олар хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған. Құралдар коррозиядан қорғалған, өйткені олардың фосфатталған ұштары бар. Бұрауыштармен жұмыс істеу ыңғайлы және қауіпсіз — бедерлі өрнегі бар екі компонентті тұтқалар қолға ыңғайлы жатады және алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.289 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 191-Соққылы бұрағыштар |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996130309 |
- Бағасы: 1 613 ₸

