
Бит жинағы HEX 6 х 50, болат S2, 10 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 11465 HEX 6 x 50 мм бит жинағы бұрауыштарда құрал ретінде пайдаланылатын 1/4 дюймдік алтыбұрышты білігі бар S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын саптаманы қамтиды. HEX6 өлшемді биттер жиһаз және велосипед бұрандаларын орнатуға және бөлшектеуге арналған. Алтыбұрышты саңылау бекіткішпен көбірек жанасу аймағын қамтамасыз етеді, бұл биттің зақымдану қаупінсіз айналу моментін арттыруға мүмкіндік береді. Саптамалардың ұзындығы 50 мм шектеулі кеңістікте және жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарысынғыштық және тозуға төзімділік — биттер жоғары беріктігі бар жапондық S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Сапалы орындау — Тайваньдағы өндірісте сплайнды орындаудың жоғары дәлдігі және максималды бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік берді.Ыңғайлы пайдалану — магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрағышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді.Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Қолдан жасаудан қорғау — әр битінде Gross ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды.жиынтықта 10 бит — жинақ бүкіл бригада үшін жеткілікті.Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, алты қырлы, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | HEX6 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996134895 |
- Бағасы: 1 671 ₸

