
Torx бит жинағы 8 х 50, болат S2, 10 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
8 x 50 мм Gross 11467 TORX бит жинағы бұрауыштармен жұмыс істеуге арналған S2 болаттан жасалған 1/4 дюймдік біліктері бар 10 саптаманы қамтиды. Жұлдызша пішінді саңылау тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын құрастыру кезінде бұрандаларды жылдам орнатуға және бөлшектеуге қызмет етеді. Жиынтық әмбебап және тұрмыстық, сондай-ақ кәсіби қолдану үшін жарамды. Құрылымдық ерекшеліктеріне байланысты "жұлдыз" сәулелері бекіткіштерге мықтап жабысады, жүктеме барлық беттерге біркелкі бөлінеді, бұл биттің сырғып кету қаупін азайтады және жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді.Артықшылықтарысынғыштық пен сенімділік — биттер қаттылығы 54-58 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады.Жоғары сапа — Тайваньдағы өндірістегі сплайнның дәл орындалуы және максималды сапаны бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік береді.Ыңғайлы жұмыс — магниттелген саңылау бұрауышты бір қолыңызбен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолыңызбен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді.Коррозияға қарсы қасиеттері — қорғаныш никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Әрбір бит қолдан жасаудан қорғалған — бұл Gross ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақинамен дәлелденеді.Ыңғайлы сақтау — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.Үлкен қор — жұмысшылар бригадасын қамтамасыз ету үшін 10 данадан тұратын жинақ жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.118 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | Torx 8 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996134918 |
- Бағасы: 1 826 ₸

