
Torx бит жинағы 40 х 50, болат S2, 10 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross TORX 40x50 бит жинағы арт. 11473 бұрауыштармен жұмыс істеуге арналған 1/4" біліктері бар 10 саптамадан тұрады. Жұлдызша пішінді саңылау тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын құрастыру кезінде бұрандаларды жылдам орнатуға және бөлшектеуге қызмет етеді. Жиынтық әмбебап және тұрмыстық, сондай-ақ кәсіби қолдану үшін жарамды. Құрылымдық ерекшеліктеріне байланысты "жұлдыз" сәулелері бекіткіштерге мықтап жабысады, жүктеме барлық беттерге біркелкі бөлінеді, бұл биттің сырғып кету қаупін азайтады және жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Биттер қаттылығы 54-58 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады. Тайваньдағы өндірістегі саңылаулардың жоғары дәлдігі және максималды сапаны бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік береді. Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрауышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Никельмен қапталған жабын биттерді коррозиядан қорғайды. Әрбір бит қолдан жасаудан қорғалған — бұл туралы ТМ Gross логотипі бар түрлі-түсті сақина айтады. Жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі. 10 данадан тұратын қор бүкіл бригада үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 16 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | Torx 40 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996134970 |
- Бағасы: 1 854 ₸

