
Диэлектрлік бұрағыш SL3 х 75 мм, CrMo, 1000 В дейін, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диэлектрлік бұрағыш Gross 12941, SL3 x 75 мм, CrMo болаттан жасалған, 1000 В дейін, екі компонентті тұтқасы бар, электр жабдықтарымен жұмыс істеу кезінде кәсіби мәселелерді шешуге мүмкіндік береді. "Минус" ойығы бар бұрағыш розеткаларды ауыстыру, электр есептегіштерін, терминал блоктарын және т.б. орнату кезінде саңылаулы типті бекіткіштерді орнату немесе алу үшін қолданылады. Ұзындығы 75 мм штанганың арқасында құрал ойықтарда және оңай қол жетімді бекіткіштермен жұмыс істеуге жарамды. Назар аударыңыз — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Төзімділік пен беріктік — жоғары дәлдіктегі сплайн тозуға төзімді хром-молибденді болаттан жасалған, қаттылығы 50-56 HRC дейін шыңдалған. Тарылған өзек — жұмысты жету қиын жерлерде және ойықтарда жүргізуге болады. Магниттелген бекіткіш ұшын жұмыстың ыңғайлылығы мен дәлдігі үшін бұрағыштың саңылауына бекітуге болады. Құралды жылдам таңдау — тұтқасында ойық калибрінің таңбасы бар. Екі компонентті тұтқа — эргономикалық пішін және бедерлі саусақ асты ойықтары ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтуға көмектеседі. Тұтқадағы арнайы тесік — бұрағышты ілулі күйде сақтауға болады. Сапалы орындау — бұрағыш Тайваньдағы жоғары технологиялық зауытта жасалған. VDE сертификаты — бұрағыш электр тогының соғуынан қорғаудың неміс стандарттарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.04960-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12941.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-TW.ПФ02.В.04960-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 39 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-Mo |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | SL3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126609 |
- Бағасы: 1 411 ₸

