
Диэлектрлік бұрағыш PH3 х 150 мм, CrMo, 1000 В дейін, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 12949 диэлектрлік бұрағыш 1000 В дейін, PH3 x 150 мм, CrMo болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар, Phillips типті бекіткіштермен жұмыс істегенде қолданылады. Оның көмегімен электр есептегіштерін, терминал блоктарын, розеткаларды және т.б. орнатуға болады. Ұзындығы 150 мм штангасы бар бұрағыш беттерде және ойықтарда жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Назар аударыңыз — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады! Артықшылықтары Жоғары дәлдіктегі сплайн тозуға төзімді хромолитті болаттан жасалған, жоғары қаттылық 50-56 HRC дейін шыңдалған. Тарылған өзек жету қиын жерлерде және ойыстарда жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Магниттелген ұшы бекіткіштерді бұрауыштың саңылауына бекітуге мүмкіндік береді, соның арқасында бұрау ыңғайлы/бекіткіштерді ойықтарда бұрап алу. Тұтқада саңылау өлшегішінің белгісі және бұрағыштың шығарылған күні бар, сондықтан диэлектрлік жабынның жарамдылық мерзімін қадағалау ыңғайлы. Бедерлі саусақ асты ойықтары бар түпнұсқа пішіндегі екі бөліктен тұратын тұтқа қолдың шаршауын азайтады, себебі бұрағыштың сырғып кетуіне жол бермейді. Тұтқадағы ілгіш тесігі ықшам және ыңғайлы сақтауды қамтамасыз етеді. Бұрауыш Тайваньдағы жоғары технологиялық зауытта жасалған, сондықтан оның беріктігі мен сенімділігі жоғары. VDE сертификаты құралдың неміс сапа және қауіпсіздік стандарттарына сәйкестігін куәландырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 327 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.07.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО № RU Д-TW.ПФ02.В.04960-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/12949.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС № RU Д-TW.ПФ02.В.04960-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 129-Отвертки диэлектрические |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-Mo |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, диэлектрические свойства |
| Ұштықтың түрі | PH3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996126685 |
- Бағасы: 2 209 ₸

