
Бөтелке домкраттарына арналған резеңке тірек, D діңгегі 32 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix арт. 50909 шөлмек домкраттарына арналған адаптер автомобильдің шанағын оны көтеру кезінде қорғайды. Саптама өзек диаметрі 32 мм гидравликалық домкратқа орнатылады және 6 тоннаға дейінгі жүктемені сенімді түрде көтере алады. Тірек арт домкраттарымен үйлесімді. 50721, 50334, 50723, 50756, 51115, 51116, 51117, 51097, 51103, 51126, 51124. Артықшылықтары Адаптер берік болаттан және резеңкеден жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттыруға және тіпті ең жоғары салмақты көтерген кезде де машинаның корпусы мен домкрат тірегінің зақымдануын болдырмауға мүмкіндік береді. Төсемнің диаметрі домкрат өзегінің диаметрінен айтарлықтай асып түседі — тіректің ұлғайтылған ауданы жүктемені біркелкі бөлуге және жүктің тұрақтылығын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Серпімді резеңке жүктің бетіне мықтап жабысып, оның сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және сырғып кетуден сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 23 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 44.4 мм |
| Жоғарғы диаметр | 44.4 мм |
| Диаметрі төмен | 32 мм |
| Материал | сталь, резина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800058355 |
- Бағасы: 1 607 ₸

