
Гидравликалық жылжымалы домкрат, жылдам көтеру, 3т Low Profile Quick, 75-515 мм, кәсіби Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels LOW PROFILE QUICK LIFT 51136 кәсіби жылжымалы гидравликалық домкрат салмағы 3 тоннаға дейінгі ультра төмен клиренсі бар автомобильдердің барлық түрлерін 75-515 мм биіктікке жылдам көтеру үшін қолданылады. QUICK LIFT жүйесінің арқасында шекті биіктікке жету үшін тұтқаның 12 тербелісі жеткілікті. Домкрат техникалық қызмет көрсету және шиналарды монтаждау станцияларында пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Резеңке тірек жүкті және домкраттың өзін зақымданудан қорғайды. Кардан берілісі жабдықтың сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз етеді. Қорғаныс клапаны автокөлікті 3 тоннадан ауыр көтеруге тырысқанда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне жол бермейді. Қос поршеньді сорғы поршеньдердің біреуі істен шыққан жағдайда да жұмысын сақтайды — домкрат екіншісінің есебінен жұмыс істейді. Хромдалған өзектер мен резеңке тығыздағыштар жабдықтың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Ұсақ бөлшектерге арналған науаның арқасында болттар мен гайкалар жоғалмайды. Домкраттың тұтқасы резеңкеленген, сондықтан ол көліктің корпусына зақым келтірмейді. Табан осін майлауға арналған майлағыш домкраттың қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 75 мм |
| Көтеру биіктігі | 515 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 195 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 760 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО КЗ С-КН.АУ04.Б.06125 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау және сараптама" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51136.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/01415-21 (КО СС).pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 33 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996127040 |
- Бағасы: 82 800 ₸

