
Раушандар мен бұталарға арналған қаптама 0,4 х 0,8 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 0,4 х 0,8 м 939165 қапшық раушан гүлдері мен бұталар үшін сенімді баспанаға айналады, қолайсыз ауа райы жағдайында суық пен желден аман қалуға көмектеседі. Оны өсімдіктердің қысқы баспанасы ретінде ғана емес, сонымен қатар кеміргіштер мен жәндіктерден, сондай-ақ ыстықта күйіп қалудан қорғау үшін де пайдалануға болады.Артықшылықтарықабат раушан гүлдері мен бұталардың дамуына қолайлы жағдайларды қамтамасыз етеді.Өнім көлеңке сүйгіш қылқан жапырақты бұталар үшін өте қолайлы.Тоқылмаған жабын материалы беріктігімен және жыртылуға төзімділігімен сипатталады.Жабын қапшық орнатуға толық дайын күйінде сатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.134 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 699-Чехлы |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 60 мкм |
| Өлшем | 0.4 х 1.2 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137551595 |
- Бағасы: 771 ₸

