
Жас ағаштарға арналған конус 1 х 1,2 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 1,0 х 1,2 м болатын 939195 бақша конусы жас ағаштар мен бұталарды қорғау үшін қолданылады. Бұл жылдың кез келген уақытында пайдалы: қыста өсімдіктерді жел мен суықтан, жазда — күн сәулесінің, кеміргіштер мен жәндіктердің әсерінен қорғау үшін. Өнім көлеңке сүйгіш қылқан жапырақты ағаштар үшін өте қолайлы.Артықшылықтарытөзімділік және жыртылуға төзімділік — қаптама тоқыма емес материалдан жасалған.Қарапайым монтаждау — жабын материалын зауыттың үстіне жоғарыдан қою жеткілікті.Ағаш діңдері үшін сенімді қорғаныс — конус өсімдіктің өсуіне қолайлы жағдай жасай отырып, оны толығымен жабады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.165 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 699-Чехлы |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 60 мкм |
| Өлшем | 1 х 1,2 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137551564 |
- Бағасы: 579 ₸

