
Ағаштарға арналған конус 1.5 x 2.5 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаштарды жабу үшін өлшемі 1,5 х 2,5 м 939215 конус қолданылады. Жабын материал өсімдіктерді қолайсыз ауа райы жағдайларынан: желден, суықтан, мұзданудан және т.б. қорғауды қамтамасыз етеді. Ол сондай-ақ ағаштарды жәндіктер мен кеміргіштерден қорғайды және қолайлы микроклимат жасайды.Артықшылықтары Конус жыртылуға төзімді, берік және тығыз тоқыма емес материалдан жасалған.Өнім ультракүлгін сәулелердің тікелей түсуіне жол бермейді, сондықтан көлеңке сүйгіш ағаштарды паналау үшін пайдалы.Конусты орнату көп уақыт пен күш жұмсамайды, оны зауыттың үстіне қою жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.463 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 699-Чехлы |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 60 мкм |
| Өлшем | 1.2 х 2.5 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137551588 |
- Бағасы: 1 207 ₸

