
Пленка п/э фас 10 x 3 м, 60 мкм Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
939225 полиэтилен пленкасы, оралған, өлшемі 10х3 м, қалыңдығы 60 мкм, жылыжайлар мен жылыжайлардың қаңқаларын қаптау, сүрлем шұңқырларын жабу және көшеттерді өсіру үшін қолданылады. Тығыз пленка жел мен жауын-шашынға сәтті қарсы тұрады. Материал сонымен қатар жөндеу жұмыстары кезінде беттерді және жиһаздарды жабу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Бастапқы полиэтиленнен жасалған, сондықтан құрамында бөгде қоспалар жоқ, жоғары беріктігімен және иілгіштігімен сипатталады. Ылғал мен ультракүлгін сәулелердің өтуіне жол бермейді, бірақ өсімдіктерді жеткілікті жарықпен қамтамасыз етеді. Жылыжайдағы немесе жылыжайдағы температураны сырттағыдан шамамен 5 градус жоғары ұстай отырып, жылуды жақсы ұстайды, сондықтан өсімдіктер қайталанатын аяздан және суық өсуден сенімді қорғалған. Өлшемі 590 х 390 мм қапшыққа салынған, сондықтан сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.296 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Полиэтилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 60 мкм |
| Өлшем | 3 х 10 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137552707 |
- Бағасы: 2 821 ₸

