
Пленка п/э фас 10 x 3 м, 150 мкм Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
939255 полиэтилен пленкасы, оралған, өлшемі 10х3 м, қалыңдығы 150 мкм, жылыжайлар мен жылыжайлардың қаңқаларын қаптау, сүрлем шұңқырларын жабу және көшеттерді өсіру үшін қолданылады. Тығыз пленка жел мен жауын-шашынға сәтті қарсы тұрады. Материал сонымен қатар құрылыста кептіру ерітінділерімен қапталған құрылыс материалдары мен конструкцияларын қорғау үшін, сондай-ақ жөндеу жұмыстары кезінде беттер мен жиһаздарды жабу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Бастапқы полиэтиленнен жасалған, сондықтан құрамында бөгде қоспалар жоқ, жоғары беріктігімен және иілгіштігімен сипатталады. Ылғал мен ультракүлгін сәулелердің өтуіне жол бермейді, бірақ өсімдіктерді жеткілікті жарықпен қамтамасыз етеді. Жылыжайдағы немесе жылыжайдағы температураны сырттағыдан шамамен 5 градус жоғары ұстай отырып, жылуды жақсы ұстайды, сондықтан өсімдіктер қайталанатын аяздан және суық өсуден сенімді қорғалған. Өлшемі 590 х 390 мм қапшыққа салынған, сондықтан сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 3.192 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Полиэтилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 150 мкм |
| Өлшем | 3 х 10 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137552066 |
- Бағасы: 5 423 ₸

