
Ландшафттық жұмыстарға арналған спанбонд 90 12 х 0,8 м Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ландшафттық жұмыстар үшін тығыздығы 90 г/м2, өлшемі 12 х 0,8 м спанбонд 939265 қолданылады. Арматуралық қасиеттерінің арқасында өз функцияларын тиімді орындайды. Оның астындағы топырақ жайылмайды және эрозияға ұшырамайды. Сондай-ақ өсімдіктерді мульчирование үшін пайдалы, өйткені топырақ эрозиясының алдын алады, ондағы ылғалды сақтайды және жақсы ауа алмасуды қамтамасыз етеді. Экологиялық таза полипропилен талшықтарынан жасалған, сондықтан өсімдіктерге зиянсыз. Спанбондты пайдалану арнайы құралдар мен дағдыларды қажет етпейді. Артықшылықтары Қара түс арамшөптердің өсуіне жол бермей, ультракүлгін сәулелерді ұстайды. Топырақты жазда қызып кетуден және күзде қатып қалудан қорғау өсірілетін дақылдар үшін оңтайлы микроклиматтың қалыптасуына ықпал етеді. Пайдалы микроорганизмдердің дамуына қолайлы жағдай жасау тыңайтқыштарды пайдалануды азайтуға мүмкіндік береді. Топырақтың жұмсақтығын сақтау және оның қыртысының пайда болуына жол бермеу өсімдіктердің тамыр жүйесінің дамуына ықпал етеді. Топырақтан ылғалдың булануын азайту суару жиілігін азайтуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.834 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 90 мкм |
| Өлшем | 0.8 х 12 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607137552516 |
- Бағасы: 1 733 ₸

