
Пневматикалық резеңке шланг, 10 х 16 мм, 24 бар, арматураланған, тез ажыратылатын қосылыс, 10 м Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 57021 пневматикалық арматураланған резеңке шланг, 10 x 16 мм, ұзындығы 10 м, жылдам қосқыштары бар, пневматикалық жабдықты компрессорға қосу үшін қызмет етеді және 24 барға дейінгі қысымға төтеп бере алады. Резеңкеден жасалған және нейлон жіппен арматураланған, бұл механикалық кернеуге және қысуға, сондай-ақ температураның шектен шығуына жоғары төзімділікті қамтамасыз етеді. Әуе магистралін төсеу үшін пайдалануға болады. Шланг өндірісте, құрылыс алаңында және автосервисте пайдалы болады. Артықшылықтары Рапид типті жылдам босату қосылымдары шлангты компрессорға және пневматикалық құралдарға қосуды жеңілдетеді. Коррозияға қарсы никельді жабын фитинг пен муфтаны тоттан қорғайды, бұл олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Ұзындығы 10 м шеберге жұмыс кезінде еркін қозғалуды қамтамасыз етеді. Шлангтың қалыңдығының жоғарылауы оның беріктігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Ұзындығы | 10 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 2.45 кг |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Қысым | 24 бар |
| Материал | Резеңке |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F), 1/4"(M) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996128078 |
- Бағасы: 9 318 ₸

