
Пневматикалық ПВХ шлангісі, 10 х 16 мм, 18 бар, арматураланған, мөлдір, тез ажыратылатын қосылыс, 15 м Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған мөлдір пневматикалық шланг Stels 57025 ПВХ, 10 х 16 мм, ұзындығы 15 м, жылдам қосқыштары бар, 18 барға дейінгі қысымға төтеп бере алады және қуатты компрессорлар мен пневматикалық жетекті құралдарды, сондай-ақ магистральдық пневматикалық желіні төсеуге арналған. ПВХ-дан жасалған және полиамидтен жасалған арматуралық қабаты бар, сондықтан ол жоғары беріктігімен және құлау мен қысылуға төзімділігімен, сондай-ақ химиялық әсерге төзімділігімен сипатталады. Шланг өндірістік кәсіпорында, құрылыс алаңында немесе автосервисте пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Шлангты жылдам босату түріндегі қосылымдардың арқасында компрессорға және пневматикалық құралдарға жылдам қосуға болады. Арматура мен муфта ұзаққа созылады, өйткені олар берік көміртекті болаттан жасалған және никель жабыны арқылы коррозиядан қорғалған. Шебердің жұмыс кеңістігінде кедергісіз қозғалуы үшін ұзындығы 15 м жеткілікті. Шлангтың қалыңдығының артуы оның тозуға төзімділігін арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Ұзындығы | 15 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 2.41 кг |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Ішкі диаметрі | 16 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 570-Пневмоқұралдарға арналған керек-жарақтар |
| Қысым | 18 бар |
| Материал | ПВХ |
| Қосылым өлшемі | 1/4"(F), 1/4"(M) |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996128092 |
- Бағасы: 9 318 ₸

