
Реттелетін кілт, 375 мм, никельмен қапталған Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Никельмен қапталған Сибртех 15529, 375 мм реттелетін кілт сантехниктерге, монтажшыларға, газшыларға және басқа да шеберлерге бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу қажет болған жағдайда пайдалы көмекші болады. Реттелетін кілттің маңызды артықшылығы бар: ол әртүрлі өлшемдегі кілттерді ауыстыра алады. Реттелетін қысқыш жақтары шағын және үлкен бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілт 45 көміртекті болаттан жасалған және селективті сөндіруден өткен, бұл жоғары беріктікке қол жеткізуге мүмкіндік берді. Никельмен қапталғандықтан кілт коррозияға төзімді. Губкадағы нүктелі рикс жүргізілетін жұмыстардың ыңғайлылығы мен дәлдігін арттырады. Құю тұтқасы қолға сырғып кетпейді, сондықтан кілтпен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.417 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 728 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 73 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 375 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 40 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131955 |
- Бағасы: 6 684 ₸

