
Слесарлық балға optimal, 100 г, талшықты талшықты резеңкеленген тұтқа, Matrix шаршы шабуылшысы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 100 г шаршы шабуылшысы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Matrix "optimal" 10365 слесарлық балғасы металл дайындамалармен жұмыс істегенде, сондай-ақ ұсақ шегелер мен басқа бекіткіштерді жүргізу үшін қолданылады. Тырнақтарды немесе тістерді жету қиын жерлерге соғуға мүмкіндік береді. Кәсіби және жеке пайдалануға арналған. Артықшылықтары 45 маркалы болаттан жасалған фрезерленген бастиек таңдамалы сөндіруден өтті, беріктігі мен тозуға төзімділігі жоғары. Қаттылығы 40-45 HRC жұмыс бөліктері соққы жүктемелері кезінде деформацияланбайды. Тегістелген және қара лакпен қапталған бас коррозияға ұшырамайды. Басы тұтқаға эпоксидті шайыр көмегімен бекітілген және соғылған кезде секіріп кетпейді. Талшықты шыныдан жасалған тұтқа кері қайтаруды азайтады, бұл жұмысты ыңғайлы және тиімдірек етеді. Тұтқада оның қолға сырғып кетуіне жол бермейтін резеңке төсемдер бар. Балға агрессивті әсерлерге төзімді материалдардан жасалған, сондықтан оны кез келген жағдайда дерлік қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 283 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 100 кг |
| Шабуылшының салмағы | 100 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 103-Слесарлық балғалар, фибергласс/тұтас соғылған тұтқа |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996131054 |
- Бағасы: 1 211 ₸

