
Балға optimal, 1000 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 285 мм талшықты резеңкеленген тұтқасы және салмағы 1000 г шабуылшысы бар Matrix "optimal" 10950 шана балғасы үлкен шегелерді соғу, металл дайындамаларды майыстыру, түзету және пішіндеу, құрастыру және құрастыру кезінде қажетті жұмсақ, дәл және дәл соққыларды қолдануға арналған. бөлшектеу жұмыстары. Соғылған басының арқасында беріктігінің жоғарылауымен сипатталады, соққыларды жақсы басады, кәсіби қолдануға жарамды. Балға құрылыста қолданылады, сонымен қатар автосервисте, үйде немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Бас материалы соққы элементінің беріктігін қамтамасыз ететін жоғары сапалы 45 орташа көміртекті болат болып табылады. Жұмыс бөліктері 40-45 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндіріледі, сондықтан соққы штыры соққы жүктемелері кезінде сынбайды және тегістелмейді. Фаскалары алынған атыс штыры қауіпсіз, себебі соғылған кезде болаттың ұсақ бөлшектері одан ұшып кетпейді. Қара лакпен қапталған жабын басты коррозиядан қорғайды және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Шабуылшының штыры эпоксидті шайырмен жабыстырылған тұтқаға мықтап бекітілген, сондықтан ол соққы кезінде секіріп кетпейді. Талшықты шыны таяқша тұтқаға қаттылық пен механикалық кернеулерге төзімділік береді, яғни ол жұмыс кезінде бұзылмайды. Бедерлі беті бар резеңке ендірмелер тұтқаның сырғуын болдырмайды және құралды ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.248 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 94 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 1000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996131146 |
- Бағасы: 3 215 ₸

